Warm-Up Group 1
1 Maria PAPASOTIRIOU GRE
2 Beatrice ROZINSKAITE LTU
3 Sabina PAQUIER ROU
4 Zanna PUGACA LAT
5 Marina SEEH SRB
Warm-Up Group 2
6 Joelle FORTE AZE
7 Natalia POPOVA UKR
8 Fleur MAXWELL LUX (happy to see her back)
9 Clara PETERS IRL
10 Birce ATABEY TUR
Warm-Up Group 3
11 Karina JOHNSON DEN
12 Sonia RADEVA BUL
13 Martina BOCEK CZE
14 Mirna LIBRIC CRO
15 Katherine HADFORD HUN
Warm-Up Group 4
16 Katsiarina PAKHAMOVICH BLR
17 Karly ROBERTSON GBR
18 Erle HARSTAD NOR
19 Manouk GIJSMAN NED
20 Isabelle PIEMAN BEL
21 Shira WILLNER GER
Warm-Up Group 5
22 Teodora POSTIC SLO
23 Tugba KARADEMIR TUR
24 Viktoria HELGESSON SWE
25 Valentina MARCHEI ITA
26 Ksenia MAKAROVA RUS
Warm-Up Group 6
27 Miriam ZIEGLER AUT
28 Oksana GOZEVA RUS
29 Ivana REITMAYEROVA SVK
30 Tamar KATZ ISR
31 Sonia LAFUENTE ESP
Warm-Up Group 7
32 Sarah MEIER SUI
33 Alena LEONOVA RUS
34 Julia SEBESTYEN HUN
35 Carolina KOSTNER ITA
36 Elene GEDEVANISHVILI GEO
Warm-Up Group 8
37 Kiira KORPI FIN
38 Jenna MCCORKELL GBR
39 Sarah HECKEN GER
40 Elena GLEBOVA EST
41 Susanna PÖYKIÖ FIN
42 Laura LEPISTÖ FIN
Starts 10AM Local, 3AM EST
Live stream: http://web.mmm.elion.ee/err.asx
ISU Link: http://www.isuresults.com/results/ec2010/index.htm
Good luck to all the Ladies!!
1 Maria PAPASOTIRIOU GRE
2 Beatrice ROZINSKAITE LTU
3 Sabina PAQUIER ROU
4 Zanna PUGACA LAT
5 Marina SEEH SRB
Warm-Up Group 2
6 Joelle FORTE AZE
7 Natalia POPOVA UKR
8 Fleur MAXWELL LUX (happy to see her back)
9 Clara PETERS IRL
10 Birce ATABEY TUR
Warm-Up Group 3
11 Karina JOHNSON DEN
12 Sonia RADEVA BUL
13 Martina BOCEK CZE
14 Mirna LIBRIC CRO
15 Katherine HADFORD HUN
Warm-Up Group 4
16 Katsiarina PAKHAMOVICH BLR
17 Karly ROBERTSON GBR
18 Erle HARSTAD NOR
19 Manouk GIJSMAN NED
20 Isabelle PIEMAN BEL
21 Shira WILLNER GER
Warm-Up Group 5
22 Teodora POSTIC SLO
23 Tugba KARADEMIR TUR
24 Viktoria HELGESSON SWE
25 Valentina MARCHEI ITA
26 Ksenia MAKAROVA RUS
Warm-Up Group 6
27 Miriam ZIEGLER AUT
28 Oksana GOZEVA RUS
29 Ivana REITMAYEROVA SVK
30 Tamar KATZ ISR
31 Sonia LAFUENTE ESP
Warm-Up Group 7
32 Sarah MEIER SUI
33 Alena LEONOVA RUS
34 Julia SEBESTYEN HUN
35 Carolina KOSTNER ITA
36 Elene GEDEVANISHVILI GEO
Warm-Up Group 8
37 Kiira KORPI FIN
38 Jenna MCCORKELL GBR
39 Sarah HECKEN GER
40 Elena GLEBOVA EST
41 Susanna PÖYKIÖ FIN
42 Laura LEPISTÖ FIN
Starts 10AM Local, 3AM EST
Live stream: http://web.mmm.elion.ee/err.asx
ISU Link: http://www.isuresults.com/results/ec2010/index.htm
Good luck to all the Ladies!!