- Joined
- Oct 31, 2009
Thought I would start the thread off
Warm-Up Group 1
1 Brooke Elizabeth FRIELING / Lionel RUMI
ISR
2 Sara HURTADO / Adria DIAZ
ESP
3 Allison REED / Otar JAPARIDZE
GEO
4 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI
ITA
5 Isabella TOBIAS / Deividas STAGNIUNAS
LTU
Warm-Up Group 2
6 Louise WALDEN / Owen EDWARDS
GBR
7 Cathy REED / Chris REED
JPN
8 Ramona ELSENER / Florian ROOST
SUI
9 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND
GBR
10 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI
GER
Warm-Up Group 3
11 Dora TUROCZI / Balazs MAJOR
HUN
12 Siobhan HEEKIN-CANEDY / Alexander SHAKALOV
UKR
13 Lucie MYSLIVECKOVA / Matej NOVAK
CZE
14 Xintong HUANG / Xun ZHENG
CHN
15 Madison CHOCK / Greg ZUERLEIN
USA
Warm-Up Group 4
16 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE
CAN
17 Tessa VIRTUE / Scott MOIR
CAN
18 Vanessa CRONE / Paul POIRIER
CAN
19 Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI
USA
20 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV
RUS
Warm-Up Group 5
21 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV
RUS
22 Meryl DAVIS / Charlie WHITE
USA
23 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE
ITA
24 Pernelle CARRON / Lloyd JONES
FRA
25 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT
FRA
Warm-Up Group 1
1 Brooke Elizabeth FRIELING / Lionel RUMI
ISR
2 Sara HURTADO / Adria DIAZ
ESP
3 Allison REED / Otar JAPARIDZE
GEO
4 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI
ITA
5 Isabella TOBIAS / Deividas STAGNIUNAS
LTU
Warm-Up Group 2
6 Louise WALDEN / Owen EDWARDS
GBR
7 Cathy REED / Chris REED
JPN
8 Ramona ELSENER / Florian ROOST
SUI
9 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND
GBR
10 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI
GER
Warm-Up Group 3
11 Dora TUROCZI / Balazs MAJOR
HUN
12 Siobhan HEEKIN-CANEDY / Alexander SHAKALOV
UKR
13 Lucie MYSLIVECKOVA / Matej NOVAK
CZE
14 Xintong HUANG / Xun ZHENG
CHN
15 Madison CHOCK / Greg ZUERLEIN
USA
Warm-Up Group 4
16 Kaitlyn WEAVER / Andrew POJE
CAN
17 Tessa VIRTUE / Scott MOIR
CAN
18 Vanessa CRONE / Paul POIRIER
CAN
19 Maia SHIBUTANI / Alex SHIBUTANI
USA
20 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV
RUS
Warm-Up Group 5
21 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV
RUS
22 Meryl DAVIS / Charlie WHITE
USA
23 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE
ITA
24 Pernelle CARRON / Lloyd JONES
FRA
25 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT
FRA