Starting Order
Warm-Up Group 1
1 Christine SMITH / Simon EISENBAUER AUT
2 Laura ABTS / Maarten BUCKENS BEL
3 Slavyana TSENOVA / Egor ZAYTSEV BUL
4 Nicole KUZMICH / Jordan HOCKLEY SLO
5 Joanna ZAJAC / Cezary ZAWADSKI POL
Warm-Up Group 2
6 Yiyi ZHANG / Nan WU CHN
7 Rebeka KIM / Kirill MINOV KOR
8 Liliana KIRALY / Szabolcs NAGY HUN
9 Anna BOLSHEM / Ronald ZILBERBERG ISR
10 Alessia BUSI / Andrea FABBRI ITA
Warm-Up Group 3
11 Olivia SMART / Joseph BUCKLAND GBR
12 Lolita YERMAK / Alexei KHIMICH UKR
13 Carina GLASTRIS / Nicholas LETTNER GRE
14 Johanna ALLIK / Paul Michael BELLANTUONO EST
15 Celia ROBLEDO / Luis FENERO ESP
Warm-Up Group 4
16 Olga JAKUSHINA / Aleksandrs GRISHINS LAT
17 Ria SCHIFFNER / Julian SALATZKI GER
18 Viktoria KAVALIOVA / Yurii BIELIAIEV BLR
19 Karolina PROCHAZKOVA / Michal CESKA CZE
20 Sara AGHAI / Jussiville PARTANEN FIN
Warm-Up Group 5
21 Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER USA
22 Estelle ELIZABETH / Romain LE GAC FRA
23 Alexandra NAZAROVA / Maxim NIKITIN UKR
24 Lorraine MCNAMARA / Quinn CARPENTER USA
25 Cagla DEMIRSAL / Berk AKALIN TUR
Warm-Up Group 6
26 Valeria ZENKOVA / Valerie SINITSIN RUS
27 Alexandra ALDRIDGE / Daniel EATON USA
28 Shari KOCH / Christian NÜCHTERN GER
29 Evgenia KOSIGINA / Nikolai MOROSHKIN RUS
30 Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA
Warm-Up Group 7
31 Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN RUS
32 Madeline EDWARDS / Zhao Kai PANG CAN
33 Anna NAGORNYUK / Viktor KOVALENKO UZB
34 Sofia SFORZA / Francesco FIORETTI ITA
35 Mackenzie BENT / Garrett MACKEEN CAN
Warm-Up Group 1
1 Christine SMITH / Simon EISENBAUER AUT
2 Laura ABTS / Maarten BUCKENS BEL
3 Slavyana TSENOVA / Egor ZAYTSEV BUL
4 Nicole KUZMICH / Jordan HOCKLEY SLO
5 Joanna ZAJAC / Cezary ZAWADSKI POL
Warm-Up Group 2
6 Yiyi ZHANG / Nan WU CHN
7 Rebeka KIM / Kirill MINOV KOR
8 Liliana KIRALY / Szabolcs NAGY HUN
9 Anna BOLSHEM / Ronald ZILBERBERG ISR
10 Alessia BUSI / Andrea FABBRI ITA
Warm-Up Group 3
11 Olivia SMART / Joseph BUCKLAND GBR
12 Lolita YERMAK / Alexei KHIMICH UKR
13 Carina GLASTRIS / Nicholas LETTNER GRE
14 Johanna ALLIK / Paul Michael BELLANTUONO EST
15 Celia ROBLEDO / Luis FENERO ESP
Warm-Up Group 4
16 Olga JAKUSHINA / Aleksandrs GRISHINS LAT
17 Ria SCHIFFNER / Julian SALATZKI GER
18 Viktoria KAVALIOVA / Yurii BIELIAIEV BLR
19 Karolina PROCHAZKOVA / Michal CESKA CZE
20 Sara AGHAI / Jussiville PARTANEN FIN
Warm-Up Group 5
21 Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER USA
22 Estelle ELIZABETH / Romain LE GAC FRA
23 Alexandra NAZAROVA / Maxim NIKITIN UKR
24 Lorraine MCNAMARA / Quinn CARPENTER USA
25 Cagla DEMIRSAL / Berk AKALIN TUR
Warm-Up Group 6
26 Valeria ZENKOVA / Valerie SINITSIN RUS
27 Alexandra ALDRIDGE / Daniel EATON USA
28 Shari KOCH / Christian NÜCHTERN GER
29 Evgenia KOSIGINA / Nikolai MOROSHKIN RUS
30 Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA
Warm-Up Group 7
31 Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN RUS
32 Madeline EDWARDS / Zhao Kai PANG CAN
33 Anna NAGORNYUK / Viktor KOVALENKO UZB
34 Sofia SFORZA / Francesco FIORETTI ITA
35 Mackenzie BENT / Garrett MACKEEN CAN