When?
3. October 13.45 CET / 06.45 Eastern / 20.45 Japan Standard
Schedule
Warm-Up Group 1
1 Linshu SONG / Yu LIU CHN 15 33.85
2 Lilah FEAR / Jacob PAYNE GBR 16 31.91
3 Marisa SAILER / Theo BAUTA GER17 27.31
4 Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV EST 14 33.92
Warm-Up Group 2 (14.19 CET / 08.19 Eastern / 21.19 Japan Standard
5 Polina GORLOV / Eduard VISHNJAKOV GER 13 35.35
6 Valentina GABUSI / Nik MIRZAKHANI ITA 10 38.31
7 Leah STEFFAN / Benjamin STEFFAN GER 12 36.95
8 Eugenia TKACHENKA / Yuri HULITSKI BLR 11 38.00
Warm-Up Group 3 (15.09 CET / 09.09 Eastern / 22.09 Japan Standard)
9 Tina GARABEDIAN / Alexandre LALIBERTE ARM 7 44.67
10 Julia BIECHLER / Damian DODGE USA 6 46.26
11 Nicole KUZMICH / Alexandr SINICYN CZE 9 39.21
12 Danielle WU / Spencer SOO CAN 8 40.88
Warm-Up Group 4 (15.44 CET / 09.44 Eastern / 22.44 Japan Standard)
13 Brianna DELMAESTRO / Timothy LUM CAN 3 51.81
14 Betina POPOVA / Yuri VLASENKO RUS 1 59.91
15 Lorraine MCNAMARA / Quinn CARPENTER USA 2 55.61
16 Valeria GAISTRUK / Alexei OLEJNIK UKR 4 49.02
17 Sofia EVDOKIMOVA / Egor BAZIN RUS 5 48.69
3. October 13.45 CET / 06.45 Eastern / 20.45 Japan Standard
Schedule
Warm-Up Group 1
1 Linshu SONG / Yu LIU CHN 15 33.85
2 Lilah FEAR / Jacob PAYNE GBR 16 31.91
3 Marisa SAILER / Theo BAUTA GER17 27.31
4 Viktoria SEMENJUK / Artur GRUZDEV EST 14 33.92
Warm-Up Group 2 (14.19 CET / 08.19 Eastern / 21.19 Japan Standard
5 Polina GORLOV / Eduard VISHNJAKOV GER 13 35.35
6 Valentina GABUSI / Nik MIRZAKHANI ITA 10 38.31
7 Leah STEFFAN / Benjamin STEFFAN GER 12 36.95
8 Eugenia TKACHENKA / Yuri HULITSKI BLR 11 38.00
Warm-Up Group 3 (15.09 CET / 09.09 Eastern / 22.09 Japan Standard)
9 Tina GARABEDIAN / Alexandre LALIBERTE ARM 7 44.67
10 Julia BIECHLER / Damian DODGE USA 6 46.26
11 Nicole KUZMICH / Alexandr SINICYN CZE 9 39.21
12 Danielle WU / Spencer SOO CAN 8 40.88
Warm-Up Group 4 (15.44 CET / 09.44 Eastern / 22.44 Japan Standard)
13 Brianna DELMAESTRO / Timothy LUM CAN 3 51.81
14 Betina POPOVA / Yuri VLASENKO RUS 1 59.91
15 Lorraine MCNAMARA / Quinn CARPENTER USA 2 55.61
16 Valeria GAISTRUK / Alexei OLEJNIK UKR 4 49.02
17 Sofia EVDOKIMOVA / Egor BAZIN RUS 5 48.69