Warm-Up Group 1
1 Jenette MAITZ / Alper UCAR TUR
2 Danielle OBRIEN / Gregory MERRIMAN AUS
3 Carolina HERMANN / Daniel HERMANN GER
4 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA
Warm-Up Group 2
5 Kira GEIL / Dmitri MATSJUK AUT
6 Lucie MYSLIVECKOVA / Matej NOVAK CZE
7 Xiaoyang YU / Chen WANG CHN
8 Katelyn GOOD / Nikolaj SORENSEN DEN
Warm-Up Group 3
9 Allison REED / Otar JAPARIDZE GEO
10 Nora HOFFMANN / Maxim ZAVOZIN HUN
11 Cathy REED / Chris REED JPN
12 Caitlin MALLORY / Kristjan RAND EST
13 Christina CHITWOOD / Mark HANRETTY GBR
Warm-Up Group 4
14 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS
15 Anna ZADOROZHNIUK / Sergei VERBILLO UKR
16 Kimberly NAVARRO / Brent BOMMENTRE USA
17 Ekaterina RUBLEVA / Ivan SHEFER RUS
Warm-Up Group 5
18 Alexandra ZARETSKY / Roman ZARETSKY ISR
19 Vanessa CRONE / Paul POIRIER CAN
20 Emily SAMUELSON / Evan BATES USA
21 Sinead KERR / John KERR GBR
22 Tessa VIRTUE / Scott MOIR CAN
Warm-Up Group 6
23 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT FRA
24 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA
25 Jana KHOKHLOVA / Sergei NOVITSKI RUS
26 Meryl DAVIS / Charlie WHITE USA
27 Federica FAIELLA / Massimo SCALI ITA
Live Results:
http://www.isuresults.com/results/wc2010/SEG007.HTM
Live Stream:
http://svtplay.se/v/1912443/konstakning/vm__isdans_obligatoriskt?sb,l113045,1,f,-1
1 Jenette MAITZ / Alper UCAR TUR
2 Danielle OBRIEN / Gregory MERRIMAN AUS
3 Carolina HERMANN / Daniel HERMANN GER
4 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA
Warm-Up Group 2
5 Kira GEIL / Dmitri MATSJUK AUT
6 Lucie MYSLIVECKOVA / Matej NOVAK CZE
7 Xiaoyang YU / Chen WANG CHN
8 Katelyn GOOD / Nikolaj SORENSEN DEN
Warm-Up Group 3
9 Allison REED / Otar JAPARIDZE GEO
10 Nora HOFFMANN / Maxim ZAVOZIN HUN
11 Cathy REED / Chris REED JPN
12 Caitlin MALLORY / Kristjan RAND EST
13 Christina CHITWOOD / Mark HANRETTY GBR
Warm-Up Group 4
14 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS
15 Anna ZADOROZHNIUK / Sergei VERBILLO UKR
16 Kimberly NAVARRO / Brent BOMMENTRE USA
17 Ekaterina RUBLEVA / Ivan SHEFER RUS
Warm-Up Group 5
18 Alexandra ZARETSKY / Roman ZARETSKY ISR
19 Vanessa CRONE / Paul POIRIER CAN
20 Emily SAMUELSON / Evan BATES USA
21 Sinead KERR / John KERR GBR
22 Tessa VIRTUE / Scott MOIR CAN
Warm-Up Group 6
23 Nathalie PECHALAT / Fabian BOURZAT FRA
24 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA
25 Jana KHOKHLOVA / Sergei NOVITSKI RUS
26 Meryl DAVIS / Charlie WHITE USA
27 Federica FAIELLA / Massimo SCALI ITA
Live Results:
http://www.isuresults.com/results/wc2010/SEG007.HTM
Live Stream:
http://svtplay.se/v/1912443/konstakning/vm__isdans_obligatoriskt?sb,l113045,1,f,-1