2021 Rostelecom Cup: Prediction Contest | Page 12 | Golden Skate

2021 Rostelecom Cup: Prediction Contest    Deadline: 2021-11-26 at 11:30 (UTC/GMT)

cto888

Rinkside
Joined
May 11, 2021
Country
Spain
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  4. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  5. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  6. Elizaveta KHUDAIBERDIEVA / Egor BAZIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Eva-Lotta KIIBUS (EST)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Mark KONDRATIUK (RUS)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Nika EGADZE (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  4. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  5. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  6. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
 

Joe Mendoza

On the Ice
Joined
Jan 18, 2021
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  5. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  6. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Rino MATSUIKE (JPN)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Mark KONDRATIUK (RUS)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  5. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  6. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
 

marulia

Rinkside
Joined
Jun 7, 2018
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  5. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  6. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Rino MATSUIKE (JPN)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  5. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  6. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
 

MrECartman

On the Ice
Joined
Feb 14, 2018
Country
United-States
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  5. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Loena HENDRICKX (BEL)
  4. Maiia KHROMYKH (RUS)
  5. Rino MATSUIKE (JPN)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Mark KONDRATIUK (RUS)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  4. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  5. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
 

figureskatingandrainbows

Happy Olympic Season!
Record Breaker
Joined
Dec 8, 2020
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  5. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  5. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
 

Minz

It’s not over till it’s over
Medalist
Joined
Nov 13, 2020
Country
United-States
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  5. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  6. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Ekaterina KURAKOVA (POL)
  6. Mariah BELL (USA)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Michal BREZINA (CZE)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  4. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  5. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  6. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
 

Wilhelmina

Rinkside
Joined
Mar 5, 2012
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  5. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  6. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Rino MATSUIKE (JPN)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  5. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  6. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
 

SkatersWaltz

Rinkside
Joined
Jan 19, 2018
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  5. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  6. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Loena HENDRICKX (BEL)
  4. Maiia KHROMYKH (RUS)
  5. Ekaterina KURAKOVA (POL)
  6. Mariah BELL (USA)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Mark KONDRATIUK (RUS)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
  6. Kazuki TOMONO (JPN)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  5. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  6. Miriam ZIEGLER / Severin KIEFER (AUT)
 

apgold

Record Breaker
Joined
Jan 10, 2014
Country
United-States
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  5. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  6. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Loena HENDRICKX (BEL)
  4. Maiia KHROMYKH (RUS)
  5. Viktoriia SAFONOVA (BLR)
  6. Mariah BELL (USA)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Mark KONDRATIUK (RUS)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
  6. Kazuki TOMONO (JPN)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  5. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  6. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
 

TheMightyBidoof

Rinkside
Joined
Jan 12, 2014
Country
Canada
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  5. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  6. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Rino MATSUIKE (JPN)
  6. Ekaterina KURAKOVA (POL)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  4. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  5. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  6. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
 

Jontor

Medalist
Joined
Jan 18, 2018
Country
Sweden
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  4. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  5. Elizaveta KHUDAIBERDIEVA / Egor BAZIN (RUS)
  6. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Maiia KHROMYKH (RUS)
  3. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Ekaterina KURAKOVA (POL)
  6. Mariah BELL (USA)
  7. Viktoriia SAFONOVA (BLR)
  8. Rino MATSUIKE (JPN)
  9. Ekaterina RYABOVA (AZE)
  10. Eva-Lotta KIIBUS (EST)
  11. Madeline SCHIZAS (CAN)
  12. Olga MIKUTINA (AUT)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Mark KONDRATIUK (RUS)
  4. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
  5. Nika EGADZE (GEO)
  6. Kazuki TOMONO (JPN)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  5. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  6. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
 

discode

Final Flight
Joined
Mar 27, 2018
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  4. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  5. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  6. Elizaveta KHUDAIBERDIEVA / Egor BAZIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Loena HENDRICKX (BEL)
  4. Maiia KHROMYKH (RUS)
  5. Eva-Lotta KIIBUS (EST)
  6. Mariah BELL (USA)
Men
  1. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  2. Mikhail KOLYADA (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  3. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  4. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  5. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  6. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
 

lady_bee

Medalist
Joined
Nov 3, 2013
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  5. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  6. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Rino MATSUIKE (JPN)
  6. Mariah BELL (USA)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Matteo RIZZO (ITA)
  3. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  4. Michal BREZINA (CZE)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Keiji TANAKA (JPN)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  4. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  5. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  6. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
 
Top