2021 Rostelecom Cup: Prediction Contest | Page 4 | Golden Skate

2021 Rostelecom Cup: Prediction Contest    Deadline: 2021-11-26 at 11:30 (UTC/GMT)

Lzbee

Final Flight
Joined
Sep 25, 2016
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  4. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  5. Elizaveta KHUDAIBERDIEVA / Egor BAZIN (RUS)
  6. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Eva-Lotta KIIBUS (EST)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Mark KONDRATIUK (RUS)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Michal BREZINA (CZE)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  4. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  5. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  6. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
 

invisiblespiral

Record Breaker
Joined
Feb 20, 2013
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  5. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  6. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Viktoriia SAFONOVA (BLR)
  6. Mariah BELL (USA)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Mark KONDRATIUK (RUS)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  4. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  5. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  6. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
 

readernick

Medalist
Joined
Dec 5, 2015
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  4. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  5. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  6. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Rino MATSUIKE (JPN)
Men
  1. Matteo RIZZO (ITA)
  2. Mikhail KOLYADA (RUS)
  3. Kazuki TOMONO (JPN)
  4. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  5. Michal BREZINA (CZE)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  4. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  5. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  6. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
 

Dawn825

Medalist
Joined
Jan 19, 2021
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  3. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  4. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  5. Elizaveta KHUDAIBERDIEVA / Egor BAZIN (RUS)
  6. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Maiia KHROMYKH (RUS)
  3. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Ekaterina KURAKOVA (POL)
  6. Rino MATSUIKE (JPN)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Keiji TANAKA (JPN)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  4. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  5. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  6. Miriam ZIEGLER / Severin KIEFER (AUT)
 

purplecat

Final Flight
Joined
Jul 27, 2003
Country
United-States
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  5. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  6. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Rino MATSUIKE (JPN)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Kazuki TOMONO (JPN)
  5. Mark KONDRATIUK (RUS)
  6. Michal BREZINA (CZE)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  5. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  6. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
 

flimflam

Rinkside
Joined
Jun 3, 2014
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Elizaveta KHUDAIBERDIEVA / Egor BAZIN (RUS)
  3. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  4. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  5. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  6. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Rino MATSUIKE (JPN)
  6. Viktoriia SAFONOVA (BLR)
Men
  1. Kazuki TOMONO (JPN)
  2. Mikhail KOLYADA (RUS)
  3. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  4. Keiji TANAKA (JPN)
  5. Mark KONDRATIUK (RUS)
  6. Matteo RIZZO (ITA)
Pairs
  1. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  2. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  3. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  4. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  5. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  6. Ioulia CHTCHETININA / Mark MAGYAR (FRA)
 

light10

Rinkside
Joined
Jan 23, 2018
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  5. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  6. Allison REED / Saulius AMBRULEVICIUS (LTU)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Ekaterina KURAKOVA (POL)
  6. Mariah BELL (USA)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Michal BREZINA (CZE)
  6. Keiji TANAKA (JPN)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  3. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  4. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  5. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  6. Miriam ZIEGLER / Severin KIEFER (AUT)
 

cleopatra20042004

On the Ice
Joined
Oct 27, 2005
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Elizaveta KHUDAIBERDIEVA / Egor BAZIN (RUS)
  5. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Eva-Lotta KIIBUS (EST)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  4. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  5. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  6. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
 

Aimee-01

On the Ice
Joined
Jul 7, 2021
Country
Canada
Dance
  1. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  2. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  5. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Eva-Lotta KIIBUS (EST)
  6. Ekaterina KURAKOVA (POL)
Men
  1. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  2. Mikhail KOLYADA (RUS)
  3. Keiji TANAKA (JPN)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Roman SADOVSKY (CAN)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  3. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  4. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  5. Ioulia CHTCHETININA / Mark MAGYAR (FRA)
 

cabres

On the Ice
Joined
Feb 10, 2014
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  5. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  6. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Loena HENDRICKX (BEL)
  4. Maiia KHROMYKH (RUS)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Ekaterina KURAKOVA (POL)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Mark KONDRATIUK (RUS)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  5. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  6. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
 

Vash01

Medalist
Joined
Jul 31, 2003
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  3. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  4. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
  5. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  6. Elizaveta KHUDAIBERDIEVA / Egor BAZIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Maiia KHROMYKH (RUS)
  3. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Ekaterina KURAKOVA (POL)
  6. Ekaterina RYABOVA (AZE)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Kazuki TOMONO (JPN)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Matteo RIZZO (ITA)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  4. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  5. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  6. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
 

SnowWhite

Record Breaker
Joined
Nov 30, 2016
Country
Canada
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  5. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  6. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Eva-Lotta KIIBUS (EST)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Rino MATSUIKE (JPN)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Kazuki TOMONO (JPN)
  6. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  5. Audrey LU / Misha MITROFANOV (USA)
  6. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
 

thinkerbell

Rinkside
Joined
Nov 30, 2014
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  3. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  4. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  5. Sara HURTADO / Kirill KHALIAVIN (ESP)
  6. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Mariah BELL (USA)
  6. Ekaterina KURAKOVA (POL)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Matteo RIZZO (ITA)
  4. Mark KONDRATIUK (RUS)
  5. Morisi KVITELASHVILI (GEO)
  6. Michal BREZINA (CZE)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  4. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  5. Miriam ZIEGLER / Severin KIEFER (AUT)
  6. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
 

Iniyaa

Rinkside
Joined
Jun 13, 2021
Dance
  1. Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV (RUS)
  2. Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN (CAN)
  3. Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI (ITA)
  4. Kaitlin HAWAYEK / Jean-Luc BAKER (USA)
  5. Anastasia SKOPTCOVA / Kirill ALESHIN (RUS)
Women
  1. Kamila VALIEVA (RUS)
  2. Elizaveta TUKTAMYSHEVA (RUS)
  3. Maiia KHROMYKH (RUS)
  4. Loena HENDRICKX (BEL)
  5. Rino MATSUIKE (JPN)
  6. Ekaterina RYABOVA (AZE)
Men
  1. Mikhail KOLYADA (RUS)
  2. Evgeni SEMENENKO (RUS)
  3. Mark KONDRATIUK (RUS)
  4. Matteo RIZZO (ITA)
  5. Keiji TANAKA (JPN)
  6. Camden PULKINEN (USA)
Pairs
  1. Anastasia MISHINA / Aleksandr GALLIAMOV (RUS)
  2. Daria PAVLIUCHENKO / Denis KHODYKIN (RUS)
  3. Iasmina KADYROVA / Ivan BALCHENKO (RUS)
  4. Nicole DELLA MONICA / Matteo GUARISE (ITA)
  5. Kirsten MOORE-TOWERS / Michael MARINARO (CAN)
  6. Ioulia CHTCHETININA / Mark MAGYAR (FRA)
 
Top