Since noone started a thread, here it is. First round of dance has started this afternoon.
Starting Number Name NOC Code
Warm-Up Group No. 1
1 GREBENKINA Anastasia / AZROJAN Vazgen Armenia ARM
2 DROBIAZKO Margarita / VANAGAS Povilas Lithuania LTU
3 SILVERSTEIN Jamie / O'MEARA Ryan United States USA
4 GREGORY Melissa / PETUKHOV Denis United States USA
Warm-Up Group No. 2
5 FRASER Kristin / LUKANIN Igor Azerbaijan AZE
6 DOMNINA Oksana / SHABALIN Maxim Russian Fed. RUS
7 KAUC Alexandra / ZYCH Michal Poland POL
8 WATANABE Nozomi / KIDO Akiyuki Japan JPN
9 GRUSHINA Elena / GONCHAROV Ruslan Ukraine UKR
Resurfacing of the Ice
Warm-Up Group No. 3
10 FAIELLA Federica / SCALI Massimo Italy ITA
11 NAVKA Tatiana / KOSTOMAROV Roman Russian Fed. RUS
12 BELBIN Tanith / AGOSTO Benjamin United States USA
13 KHOKHLOVA Jana / NOVITSKI Sergei Russian Fed. RUS
14 ZARETSKI Alexandra / ZARETSKI Roman Israel ISR
Warm-Up Group No. 4
15 GOLOVINA Julia / VOIKO Oleg Ukraine UKR
16 DENKOVA Albena / STAVISKI Maxim Bulgaria BUL
17 WING Megan / LOWE Aaron Canada CAN
18 KERR Sinead / KERR John Great Britain GBR
19 FUSAR POLI Barbara / MARGAGLIO Maurizio Italy ITA
Resurfacing of the Ice
Warm-Up Group No. 5
20 DUBREUIL Marie-France / LAUZON Patrice Canada CAN
21 DELOBEL Isabelle / SCHOENFELDER Olivier France FRA
22 CHAIT Galit / SAKHNOVSKI Sergei Israel ISR
23 HOFFMANN Nora / ELEK Attila Hungary HUN
24 PECHALAT Nathalie / BOURZAT Fabian France FRA
Starting Number Name NOC Code
Warm-Up Group No. 1
1 GREBENKINA Anastasia / AZROJAN Vazgen Armenia ARM
2 DROBIAZKO Margarita / VANAGAS Povilas Lithuania LTU
3 SILVERSTEIN Jamie / O'MEARA Ryan United States USA
4 GREGORY Melissa / PETUKHOV Denis United States USA
Warm-Up Group No. 2
5 FRASER Kristin / LUKANIN Igor Azerbaijan AZE
6 DOMNINA Oksana / SHABALIN Maxim Russian Fed. RUS
7 KAUC Alexandra / ZYCH Michal Poland POL
8 WATANABE Nozomi / KIDO Akiyuki Japan JPN
9 GRUSHINA Elena / GONCHAROV Ruslan Ukraine UKR
Resurfacing of the Ice
Warm-Up Group No. 3
10 FAIELLA Federica / SCALI Massimo Italy ITA
11 NAVKA Tatiana / KOSTOMAROV Roman Russian Fed. RUS
12 BELBIN Tanith / AGOSTO Benjamin United States USA
13 KHOKHLOVA Jana / NOVITSKI Sergei Russian Fed. RUS
14 ZARETSKI Alexandra / ZARETSKI Roman Israel ISR
Warm-Up Group No. 4
15 GOLOVINA Julia / VOIKO Oleg Ukraine UKR
16 DENKOVA Albena / STAVISKI Maxim Bulgaria BUL
17 WING Megan / LOWE Aaron Canada CAN
18 KERR Sinead / KERR John Great Britain GBR
19 FUSAR POLI Barbara / MARGAGLIO Maurizio Italy ITA
Resurfacing of the Ice
Warm-Up Group No. 5
20 DUBREUIL Marie-France / LAUZON Patrice Canada CAN
21 DELOBEL Isabelle / SCHOENFELDER Olivier France FRA
22 CHAIT Galit / SAKHNOVSKI Sergei Israel ISR
23 HOFFMANN Nora / ELEK Attila Hungary HUN
24 PECHALAT Nathalie / BOURZAT Fabian France FRA