- Joined
- Feb 21, 2010
StN. Name Nation
1 Ramona ELSENER / Florian ROOST SUI
2 Zsuzsanna NAGY / Mate FEJES HUN
3 Sarah COWARD / Georgi KENCHADZE BUL
4 Lesia VOLODENKOVA / Vitali VAKUNOV BLR
Warm-Up Group 2
5 Federica TESTA / Lukas CSOLLEY SVK
6 Allison REED / Vasili ROGOV ISR
7 Kira GEIL / Tobias EISENBAUER AUT
8 Olesia KARMI / Max LINDHOLM FIN
Warm-Up Group 3
9 Angelina TELEGINA / Otar JAPARIDZE GEO
10 Lucie MYSLIVECKOVA / Neil BROWN CZE
11 Alexandra ZVORIGINA / Maciej BERNADOWSKI POL
12 Charlotte AIKEN / Josh WHIDBORNE GBR
Warm-Up Group 4
13 Alisa AGAFONOVA / Alper UCAR TUR
14 Siobhan HEEKIN-CANEDY / Dmitri DUN UKR
15 Tanja KOLBE / Stefano CARUSO GER
16 Sara HURTADO / Adria DIAZ ESP
Warm-Up Group 5
17 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR
18 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA
19 Ekaterina RIAZANOVA / Ilia TKACHENKO RUS
20 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV RUS
21 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS
Warm-Up Group 6
22 Irina SHTORK / Taavi RAND EST
23 Julia ZLOBINA / Alexei SITNIKOV AZE
24 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI GER
25 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA
26 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA
Good luck to all the skaters and let the competition begin
1 Ramona ELSENER / Florian ROOST SUI
2 Zsuzsanna NAGY / Mate FEJES HUN
3 Sarah COWARD / Georgi KENCHADZE BUL
4 Lesia VOLODENKOVA / Vitali VAKUNOV BLR
Warm-Up Group 2
5 Federica TESTA / Lukas CSOLLEY SVK
6 Allison REED / Vasili ROGOV ISR
7 Kira GEIL / Tobias EISENBAUER AUT
8 Olesia KARMI / Max LINDHOLM FIN
Warm-Up Group 3
9 Angelina TELEGINA / Otar JAPARIDZE GEO
10 Lucie MYSLIVECKOVA / Neil BROWN CZE
11 Alexandra ZVORIGINA / Maciej BERNADOWSKI POL
12 Charlotte AIKEN / Josh WHIDBORNE GBR
Warm-Up Group 4
13 Alisa AGAFONOVA / Alper UCAR TUR
14 Siobhan HEEKIN-CANEDY / Dmitri DUN UKR
15 Tanja KOLBE / Stefano CARUSO GER
16 Sara HURTADO / Adria DIAZ ESP
Warm-Up Group 5
17 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR
18 Pernelle CARRON / Lloyd JONES FRA
19 Ekaterina RIAZANOVA / Ilia TKACHENKO RUS
20 Elena ILINYKH / Nikita KATSALAPOV RUS
21 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS
Warm-Up Group 6
22 Irina SHTORK / Taavi RAND EST
23 Julia ZLOBINA / Alexei SITNIKOV AZE
24 Nelli ZHIGANSHINA / Alexander GAZSI GER
25 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA
26 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA
Good luck to all the skaters and let the competition begin