- Joined
- Dec 27, 2010
12/24/2011-12/29/2011
Men:
Ivan Bariev
Artem Borodulin
Zhan Bush
Artur Dmitriev
Fedosy Efremenko
Artur Gachinksi
Artem Grigoriev
Sergei Voronov
Stanislav Kovalev
Maxim Kovtun
Konstantin Menshov
Nikita Mikhailov
Evgeni Plushenko
Stanislav Samokhin
Vladislav Sezganov
Mark Shakhmatov
Ivan Tretyakov
Ladies:
Polina Agafonova
Maria Artemyeva
Darya Afanaseiva
Sofia Biryukova
Alexandra Deeva
Evgenia Gerasimova
Polina Korobeinikova
Alena Leonova
Julia Lipnitskaya
Ksenia Makarova
Sofia Mishina
Anna Ovcharova
Elena Radionova
Adelina Sotnikova
Maria Stavitskaia
Polina Shelepen
Anna Shershak
Elizaveta Tuktamysheva
Pairs:
Vera Bazarova/Yuri Larionov
Marya Vygalova/Egor Zakroev
Katarina Gerboldt/Alexander Enbert
Vasilisa Davankova/Andrei Deputat
Lyubov Iluschechkina/Nodari Maisuradze
Anastasia Martyusheva/Alexei Rogonov
Tatiana Novik/Andrei Novoselov
Ekaterina Petaykina/Maxim Kurdyukov
Ksenia Stolbova/Fedor Klimov
Tatiana Tudvaseva/Sergey Lisiev
Dance:
Ekaterina Bobrova/Dmitry Soloviev
Kristina Gorshkova/Vitaly Butikov
Elena Ilinykh/Nikita Katsalapov
Anastasia Kabanova/Nikolai Babin
Ksenia Monko/Kirill Khaliavin
Anna Polikarpova/Maxim Kirillov
Ekaterina Pushkash/Jonathan Guerreiro
Ekaterina Riazanova/Ilia Tkachenko
Valeria Starygina/Ivan Volobuev
Evgenia Shakhatrina/Denis Kozlov
Who would you pick as medal contenders?
Men:
Ivan Bariev
Artem Borodulin
Zhan Bush
Artur Dmitriev
Fedosy Efremenko
Artur Gachinksi
Artem Grigoriev
Sergei Voronov
Stanislav Kovalev
Maxim Kovtun
Konstantin Menshov
Nikita Mikhailov
Evgeni Plushenko
Stanislav Samokhin
Vladislav Sezganov
Mark Shakhmatov
Ivan Tretyakov
Ladies:
Polina Agafonova
Maria Artemyeva
Darya Afanaseiva
Sofia Biryukova
Alexandra Deeva
Evgenia Gerasimova
Polina Korobeinikova
Alena Leonova
Julia Lipnitskaya
Ksenia Makarova
Sofia Mishina
Anna Ovcharova
Elena Radionova
Adelina Sotnikova
Maria Stavitskaia
Polina Shelepen
Anna Shershak
Elizaveta Tuktamysheva
Pairs:
Vera Bazarova/Yuri Larionov
Marya Vygalova/Egor Zakroev
Katarina Gerboldt/Alexander Enbert
Vasilisa Davankova/Andrei Deputat
Lyubov Iluschechkina/Nodari Maisuradze
Anastasia Martyusheva/Alexei Rogonov
Tatiana Novik/Andrei Novoselov
Ekaterina Petaykina/Maxim Kurdyukov
Ksenia Stolbova/Fedor Klimov
Tatiana Tudvaseva/Sergey Lisiev
Dance:
Ekaterina Bobrova/Dmitry Soloviev
Kristina Gorshkova/Vitaly Butikov
Elena Ilinykh/Nikita Katsalapov
Anastasia Kabanova/Nikolai Babin
Ksenia Monko/Kirill Khaliavin
Anna Polikarpova/Maxim Kirillov
Ekaterina Pushkash/Jonathan Guerreiro
Ekaterina Riazanova/Ilia Tkachenko
Valeria Starygina/Ivan Volobuev
Evgenia Shakhatrina/Denis Kozlov
Who would you pick as medal contenders?
Last edited: