Так мало времени остаётся до начала гастрольного тура «Чемпионы на льду» 😍 Уже сегодня, 9 апреля, мы встретимся в Минске на первом шоу этого сезона 😱 Даже не верится! Вы видели, как часто в последнее время я бывала на тренировках. Часто выходила совсем поздним вечером 😅 Все это для того, чтобы...
t.me
So little time remains before the start of the Champions on Ice tour Today, on April 9, we will meet in Minsk for the first show of this season I can't believe it! You've seen how often I've been in training lately. Often went out very late in the evening All this in order to please you, my friends By the way, let me remind you of the schedule of the other shows: ♦ Moscow-April 13 ♦ Krasnoyarsk - April 20 ♦ Samara-April 24 ♦ Nizhny Novgorod - April 26 ♦ Tashkent-April 29 See you soon 🕊
Stunning picture. Alina was even more beautiful in her "Me Voy" than she was three years ago in the original. How is that even possible ? Too bad the 3Lz did not work out in Minsk, but her spins were great including lovely camel spins.
"It's so nice to come home after training! Most of all I look forward to when I can just stretch out on the bed and relax
At @askona_official, I found the perfect bed for myself - with a remote control! It has a transformable Ergomotion base and you can take any position you want - for sleeping, reading or relaxing. My favorite is to keep my legs above the level of the heart, then the fatigue goes away literally in a matter of seconds, and I am full of energy again and ready for new records!"